Find answers, ask questions, and connect with our
community around the world.

Activity Discussion Math Unitary Method, Class 6

  • Unitary Method, Class 6

    Posted by Adityava on June 23, 2023 at 5:15 pm
    We are given $1 = Rs. 80. If a dozen eggs cost $2, how much would 3 eggs cost?
    Adityava replied 3 months, 1 week ago 1 Member · 0 Replies
  • 0 Replies

Sorry, there were no replies found.

For Worksheets & PrintablesJoin Now
+