-
Unitary Method, Class 6
We are given $1 = R. 80. If a dozen eggs cost $2, how much would 3 eggs cost in rupees ?
-
This discussion was modified 1 year, 10 months ago by
Adityava Majumder.
-
This discussion was modified 1 year, 10 months ago by
Sorry, there were no replies found.
Log in to reply.